MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 16327301

nr 1632 7301

Karmstol

Alb Johansson & söner, Hyssna Sweden, skinn / teak

Kondition: slitage, skador, missfärgningar

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:15:06

15/7 15:26:14 1      Vinnande bud